LIGHT4PLANT

Polski producent opraw do uprawy roślin

WE ARE LIGHT4PLANT

Jesteśmy pasjonatami z 10 letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkowaniu opraw oświetleniowych do zadań specjalnych. Wszystkie lampy LED do uprawy roślin w ofercie są naszymi autorskimi projektami i zostały wykonane zgodnie z normami oraz dobrą praktyką inżynierską.

Na potrzebę naszych produktów, moduły LED zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce przez firmę z 30-letnim doświadczeniem. Dzięki temu, nasze oprawy posiadają 3 rodzaje widma, które wraz z regulacją poszczególnych kanałów pozwolą dobrać idealne parametry nawet dla najbardziej wymagających.

Poza sprzedażą opraw przygotowujemy projekty oświetleniowe w programie DIALux.

Produkty

LAMPY LED DO UPRAWY ROŚLIN

Lampy do uprawy roślin, doświetlenie, szklarnie, hodowla roślin

DALIA 100

Długość 300mm oraz moc około 100W. Idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń, boxów oraz laboratoriów, gdzie kluczowa jest możliwość regulacji widma.

Lampy do uprawy roślin, doświetlenie, szklarnie, hodowla roślin

HEDERA 200

Długość 500mm oraz moc około 200W. Produkt ten jest idealnym kompromisem między naszymi oprawami DALIA oraz VITIS.

Lampy do uprawy roślin, doświetlenie, szklarnie, hodowla roślin

VITIS 400

Długość 970mm oraz moc około 400W. Najmocniejsza z naszych opraw wzorowo wpasuje się w duże inwestycje, gdzie do oświetlenia są znaczne powierzchnie.

OŚWIETLENIE WERTYKALNE, OŚWIETLENIE WÓZKÓW DUŃSKICH

IRIS

Wysokowydajna oprawa LED przeznaczona do instalacji wertykalnych oraz oświetlania wózków duńskich. Stopień szczelności IP65.

SYSTEM IRIS

System oświetlenia wózków duńskich składający się z 4 lub 5 opraw oraz puszki zasilająco-sterującej. Produkt zaprojektowany do oświetlania rozsad oraz sadzonek roślin.

Dlaczego LED?

Energooszczędność, LED, skrócenie czasu uprawy roślin

Zapewniamy

Energooszczędność

Nowoczesne i wysokowydajne źródła światła Light4Plant, pozwalają nawet na 40% oszczędności energii elektrycznej. Dodatkową zaletą jest skrócenie czasu uprawy roślin.

Stworzenie doskonałych warunków przez cały rok

Najnowsza technologia pozwala decydować o ilości i jakości światła jaka ma dotrzeć do naszej uprawy. Dzięki temu możemy zapewnić roślinom optymalne warunki przez cały rok.

Inteligentny system sterowania

Dostarczamy systemy do inteligentnego sterowania całymi grupami opraw z możliwością podłączenia różnego rodzaju czujników (m.in. wilgotności, światła, temperatury).

Dedykowane rozwiązania

Zajmujemy się projektowaniem produktów na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie pozwala nam na usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Wsparcie

Jesteśmy tu aby Ci pomóc. Służymy wsparciem i pomocą techniczną od pierwszych rozmów do ostatniego pomiaru na inwestycji. Słuchamy potrzeb naszych klientów i szukamy dla Nich najlepszych rozwiązań.

Centrum wiedzy

Chcesz się dowiedzieć co oznaczają skróty PPF, PPFD i dlaczego są tak ważne w oświetleniu roślin? Zajrzyj do naszego centrum wiedzy aby dowiedzieć się więcej na te oraz wiele innych tematów związanych z oświetleniem roślin.

gotowy ?

Skontaktuj się z nami!

Masz jakieś pytania? Chciałbyś otrzymać ofertę? Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!
Przewiń na górę